آژانس مسافرتی میری سفرآژانس مسافرتی میری سفر

By signing up, I agree to Travelo's Terms of Service, Privacy Policy, Guest Refund Policy, and Host Guarantee Terms

در حال حاضر عضو هستید؟

آژانس مسافرتی میری سفرآژانس مسافرتی میری سفر
فراموشی رمز عبور ؟

آیا یک حساب کاربری ندارید؟

وقت سفارت کانادا

در این مطلب سعی شده روند اخذ وقت سفارت کانادا و ویزا کانادا را با زبانی ساده و به طور خلاصه توضیح دهیم. شما می توانید چه از طریق تلفن و چه حضوری، از مشاوره رایگان میری سفر برای وقت سفارت کانادا و ویزا کانادا استفاده کنید.

وقت سفارت کانادا

چگونه وقت سفارت کانادا بگیریم

دانستن این نکته بسیار مهم است که ما در واقع چیزی به اسم وقت سفارت کانادا نداریم. شما برای اخذ ویزا کانادا از دو روش می توانید استفاده کنید. روش معروف به پیپر و دیگری روش آنلاین. متقاضی باید فرم های مربوط به سفارت کانادا را به صورت آنلاین یا به صورت پیپر تکمیل کند. فیش واریزی سفارت را به صورت اینترنتی پرداخت کند. و بعد برای انگشت نگاری و تحویل مدارک به سفارت کانادا در کشور مورد نظر سفر کند. برای ویزا کانادا هیچ گونه مصاحبه ای در سفارت یا درست تر آن vac انجام نمی شود.

نحوه وقت سفارت کانادا

سفارت کانادا به تازگی ویزاهای راحتی به اتباع ایران می دهد. ویزای اقامت کانادا سه نوع است. توریستی، دانشجویی و والدین. ویزای اقامت دائم کانادا شامل ویزاهای سرمایه گذاری، تخصص شغلی، تجارت خلاقانه و… است. یکی از مهم ترین ویژگی های ویزا کانادا، مولتی بودن آن است. ویزای مولتی یعنی متقاضی تا پایان زمان اعتبار ویزا می تواند مرتب در رفت و آمد باشد.

وقت سفارت کانادا در ارمنستان

سفارت کانادا در ارمنستان، برخلاف امارات و ترکیه، تنها با روش تکمیل فرم ها به صورت آنلاین ویزا می دهد.

یعنی مسافری که برای وقت سفارت کانادا به ارمنستان می رود تنها برای انگشت نگاری خواهد بود. باتوجه به مشکلات و بعضن کلاه برداری های پیش آمده، ما توصیه به اخذ ویزا کانادا از طریق کشور ارمنستان نمی کنیم.

وقت سفارت کانادا در دبی

سفارت های کانادا در دبی و ابوظبی، از روش پیپر ویزا صادر می کنند. متقاضی اقدام به پرکردن فرم های سفارت می کند. واریزی سفارت انجام می شود. پس از آن متقاضی به امارات سفر می کند. سفارت کانادا یا همان vac در دبی و ابوظبی روزهای یکشنبه تا پنج شنبه (اگر تعطیلی رسمی نداشته باشند) از ساعت ۸ صبح تا ۱۴ مشغول به فعالیت هستند. ازدحام در vac بسیار زیاد است. متقاضی باید سعی کند در ساعات اولیه صبح در vac حاضر شود. پس از رسیدن نوبت، مدارک و فرم ها تحویل داده می شود، انگشت نگاری انجام می شود.

وقت سفارت کانادا در استانبول

عملکرد سفارت کانادا در استانبول و آنکارا همانند امارات است. از روش پیپر ویزا صادر می کنند. متقاضی اقدام به پرکردن فرم های سفارت می کند. واریزی سفارت انجام می شود. پس از آن متقاضی به ترکیه سفر می کند. سفارت کانادا یا همان vac در استانبول و آنکارا روزهای دوشنبه تا جمعه هر هفته (اگر تعطیلی رسمی نداشته باشند) از ساعت ۸ صبح تا ۱۴ مشغول به فعالیت هستند. ازدحام در vac بسیار زیاد است. متقاضی باید سعی کند در ساعات اولیه صبح در vac حاضر شود. پس از رسیدن نوبت، مدارک و فرم ها تحویل داده می شود، انگشت نگاری انجام می شود.

مشاوره رایگان ویزا کانادا

برای دریافت مشاوره رایگان ویزا کانادا با میری سفر در تماس باشید.