آژانس مسافرتی میری سفرآژانس مسافرتی میری سفر

By signing up, I agree to Travelo's Terms of Service, Privacy Policy, Guest Refund Policy, and Host Guarantee Terms

در حال حاضر عضو هستید؟

آژانس مسافرتی میری سفرآژانس مسافرتی میری سفر
فراموشی رمز عبور ؟

آیا یک حساب کاربری ندارید؟

پیکاپ ویزای کانادا

در این مطلب سعی شده پیکاپ ویزای کانادا یا پیکاپ پاسپورت کانادا را با زبانی ساده و به طور خلاصه توضیح دهیم. شما می توانید چه از طریق تلفن و چه حضوری، از مشاوره رایگان میری سفر برای پیکاپ ویزای کانادا یا پیکاپ پاسپورت کانادا استفاده کنید.

پیکاپ ویزای کانادا

پیکاپ ویزای کانادا از دبی

ما برای ویزای کانادا در تمام ایام هفته پاسپورت های مسافران را به دبی ارسال خواهیم کرد. ۲ هفته کاری انجام کارها توسط سفارت کانادا به طول خواهد انجامید.

مدارک مورد نیاز عبارتند از اصل پاسپورت امضا شده، وکالت نامه و پرینت ایمیل سفارت.

پیکاپ ویزای کانادا از ارمنستان

دو روز در هفته ارسال پاسپورت خواهیم داشت. در سه شنبه و جمعه ی هر هفته. پاسپورت های آماده شده قبلی نیز در همین روزهای پروازی به ایران برگردانده می شوند. پاسپورت و پرینت ایمیل سفارت هم مدارک لازم هستند. دیگر نیازی به وکالت نامه و امضای پاسپورت نخواهد بود.

پیکاپ ویزای کانادا از آنکارا

سه شنبه و جمعه پرواز برای بردن و بازگرداندن پاسپورت ها به آنکارا خواهیم داشت. با پرواز ضبح پاسپورت ها می روند و با پرواز بعدازظهر پاسپورت های آماده بازگردانده می شوند. اصل پاسپورت ، پرینت ایمیل سفارت و فیش انگشت نگاری از مدارک لازم هستند و دو هفته کاری پروسه ویزا شدن طول خواهد کشید.

پیکاپ ویزای کانادا از استانبول

سه شنبه و جمعه پرواز برای بردن و بازگرداندن پاسپورت ها به استانبول خواهیم داشت. پاسپورت ها به محض آماده شدن بازگردانده می شوند. اصل پاسپورت ، پرینت ایمیل سفارت و فیش انگشت نگاری را باید به ما ارائه بدهید. مثل آنکارا حداقل دو هفته کاری را برای طی شدن مراحل ویزا در نظر بگیرید.

پیکاپ ویزای کانادا از ابوظبی

در تمامی روزهای هفته پاسپورت مسافر به ابوظبی ارسال خواهد شد. اصل پاسپورت امضا شده، وکالت نامه و پرینت ایمیل سفارت باید به ما ارائه شود. حداقل دو هفته کاری معطلی را برای کارهای اداری سفارت در نظر بگیرید.

مدت زمان پیکاپ ویزای کانادا

همان طور که در سرفصل های بالا اشاره کردیم، مدت زمان پیکاپ پاسپورت کانادا از تمامی کشورها دو هفته کاری است. اما باز هم قطعیتی در این زمینه وجود ندارد. در مواردی سفارت این زمان را بیشتر هم طول داده است. اما به طور معمول همان دو هفته کاری زمان برده.